Објавени се детали за распуштениот живот на Бил Гејтс: Дома носеше стриптизерки

Во интервју за Дејли Меил, Џејмс открива дека Гејтс не бил невин во својата младост и дека организирал голи забави со стриптизети. „Во тој период, многу деца ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бил Гејтс, коосновачот на компанијата „Microsoft“ и еден од најбогатите луѓе на светот, на своите пријатели им кажал дека во бракот со Мелинда Гејтс немало ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Основачот на „Мајкрософт“, Бил Гејтс, имал „несоодветна сексуална врска“ со жена и поднесе оставка додека врската ја истражуваше одборот на директори на ...
| | веќе видена | слични

Бил Гејтс наводно имал афера со вработена во "Microsoft" што истражувала управата на компанијата минатата година кога милијардерот отстапил, пишуваат ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Бил Гејтс во 2020 година го напуштил Управниот одбор на „Мајкрософт“, кога бордот на директори спровел истрага за поранешна романтична врска на милијардерот со ...
| | веќе видена | слични

 Бракот на Бил и Мелинда Гејтс изгледаше скоро совршено, а токму поради ова јавноста беше изненадена кога пред половина месец тие соопштија дека се ...
| | веќе видена | слични

Бил и Мелинда Гејтс, неодамна и преку „Твитер“, објавија дека се разведуваат. Тие својот имот ќе го поделат на традиционалниот начин, а многумина се прашуваат, ...
| | веќе видена | слични

Во 2020 година, членовите на Управниот одбор на Мајкрософт побараа основачот на компанијата Бил Гејтс да ја напушти својата позиција во Бордот, поради ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пет хеликоптери, три српски и еден македонски полетаа од скопскиот аеродром кон пехчевскиот регион, соопшти директорот на Центарот за управување со кризи, ...
сите 333 | | | веќе видена

Пожарот кои синоќа бесееше во шумата во близина на Кочани и кој зафати дел од куќите остави пустош. Откако во текот на ноќта пожарникарите и локалното ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавени се детали за распуштениот живот на Бил Гејтс: Дома носеше стриптизерки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: