На 21-ви Март почнува моќен астролошки период: На сите ќе им донесе промени, а овие 3 знаци ќе привлекуваат среќа како магнет

Сонцето влегува во знакот на Овен на 21 март и ќе донесе промени во сите знаци на Зодијакот! Астролозите велат дека пред нас е многу моќен период, кој ...
| | веќе видена | слични

Некој е повеќе посветен на кариерата, други пак на семејството, некои забораваат на нежност во бракот, а некои дејствуваат на страна. Дознајте каков е вашиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овие знаци од Зодијакот во април едноставно нема да знаат што да прават со парите. И не, не е првоаприлска шега! Лав Почетокот на април носи можност за голема ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ОВЕН Работа: Ве очекуваат проблеми со документација. Некои документи нема да може да ги најдете кога ќе ви бидат итно потребни. Љубов: Врската е стабилна и вие ...
| | веќе видена | слични

 Некои луѓе им се радуваат на малите нешта во животот и не сонуваат за големи работи. Од друга страна, постојат луѓе кои се вечно незадоволни и секогаш сакаат ...
| | веќе видена | слични

 Кој ќе има можност за кратко патување, а кој треба да се фокусира на домот? Кој треба да направи промени во начинот на исхрана, а кој да обрне внимание на ...
| | веќе видена | слични

Полните Месечини се период исполнет со изненадувања, промени и непредвидливи ситуации. Никогаш не можеме точно што ќе се случи. Полната Месечина овој викенд ни ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Откако заменик министерот за финасии, Димитар Ковачевски потврди дека ќе ја поднесе кандидатурата за иден претседател на владејачката партија-СДСМ во рок од 7 ...
сите 634 | | | веќе видена

Во ОЈО Скопје, Државниот јавен обвинител Љубомир Јовески посочи, дека е отворен предмет за Беса Транс и овие податоци што ги собираат на барање на бугарските ...
сите 626 | | | веќе видена

Привремената министерка за регионален развој на Бугарија, Виолета Комитова за БНТ коментира дека на денот на несреќата трхнала кон местото на несреќата на ...
сите 767 | | | веќе видена

Истражувавме и изминативе два-три дена и ќе предложиме една нова мерка до Владата, а тоа е посебна стимулација за матичните лекари. Односно, матичните лекари ...
сите 331 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 148 | | | веќе видена

Ги видовте фактурите што ги плати МЕПСО, фактурата што ја плаќа ЕЛЕМ, секој ден гледаме бидејќи секој ден има тендери. Таа фактура ќе продолжи и во иднина да ...
сите 201 | | | веќе видена

„Ние два дена гледавме нашите обвинители како се присутни во Бугарија, а се воопшто ненадлежни за инцидентот кој што се случи, за трагедијата која што се случи ...
сите 148 | | | веќе видена

Македонските фудбалери ќе играат против европскиот шампион Италија, во баражот за Светското првенство кое следната година ќе се игра во Катар. Денес се одржа ...
сите 147 | | | веќе видена

Биткоинот нагло падна денеска, за речиси 8,0 отсто, по извештајот за нов вид на коронавирус кој е потенцијално отпорен на вакцината.Ова ги натера инвеститорите ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На 21-ви Март почнува моќен астролошки период: На сите ќе им донесе промени, а овие 3 знаци ќе привлекуваат среќа како магнет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: