Шест милиони луѓе останаа без работа во ЕУ поради Ковид-19


Странските државјани-бизнисмени немаат интерес за добивање македонско државјанство по однос на инвестирање капитал од најмалку 200 илјади евра или „со покажан ...
| | веќе видена | слични

Во втората половина од октомври планирано е отворањето на трговскиот центар Ист гејт мол во Скопје, најголем во регионот. Повеќе од 260 продавници, светските и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 601 | | | веќе видена

Италија има моќен почеток на Европското првенство, а најголем виновник за тоа е Роберто Манчини кој создаде тим во фантастичен дух, Азурите делуваат како ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шест милиони луѓе останаа без работа во ЕУ поради Ковид-19

Од:
До кого (е-маил):
Порака: