(ВИДЕО) Васев: Единствен договор е договорот на Мицкоски и Мијалков за спас на криминалото ВМРО-ДПМНЕ


„Сите обвинувања, лаги и спинови за наводни договори со власта за бегството на Мијалков, создадени во белиот дворец, паднаа во вода.На површина исплива ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ починатите од коронавирусот ги злоупотребува во партиски цели сведувајќи ги на статистика, тоа е доказ за нивниот нечесен и неодговорен однос кон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во своето денешно соопштение, владејачката СДСМ го обвини Христијан Мицкоски и неговата партија за бесрамна злоупотреба на жртвите од Ковид 19, а посочуваат и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски денеска не се појави на судењето за судскиот предмет „Талир“ за незаконско финансирање на партијата ВМРО-ДПМНЕ. Исто ...
| | веќе видена | слични

Во своето соопштение попладнево, владејачката СДСМ реагираше на неприсуството на портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Наум Стоилковски на рочиштето за случајот „Талир“. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мицкоски кој е единствен на браникот на криминалот, нижи порази и од граѓаните и од правдата. Последниот негов пораз е неуспехот прво да го одбрани криминалот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Повеќе од две недели откако во јавноста беа објавени документи кои докажуваат дека Антонијо Милошоски бил осуден и казнет за сторени кривични дела во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 262 | | | веќе видена

Инспекциските служби од 29 март од 4 април спровеле вкупно 5.236 надзори и контроли. Само пазарните инспектори извршиле над 4.500 контроли и надзори при што ...
сите 364 | | | веќе видена

Одзивот за вакцинација кај граѓаните досега е добар, вели медицинскиот техничар Денис Јанкуловски кој е дел од тимот кој што ги вакцинира граѓаните во ...
сите 373 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Васев: Единствен договор е договорот на Мицкоски и Мијалков за спас на криминалото ВМРО-ДПМНЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: