Русија ја објави цената на нејзината вакцина против Ковид-19


6 копии
4 копии

Актуелниот претседател на САД се соочува со нови неуспеси во обидите да го поништи резултатот од изборите на 3 ноември. Аризона и Висконсин исто така ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Основните теми на министерскиот состанок на НАТО, што утре и задутре се оддржува во виртуелен формат во Брисел, ќе бидат подемoт на Кина, зголемените воени ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Избраниот претседател на САД Џо Бајден ќе ја номинира поранешната претседателка на Федералните резерви Џенет Јелен за функцијата министерка за финансии во ...
| | веќе видена | слични
7 копии
3 копии
повеќе

Останато

Владејачкиот СДСМ верува дека ВМРО-ДПМНЕ се однесува деструктивното, неодговорно и антидржавно, а сега кога пред пратениците во собранието е законот за попис ...
сите 406 | | | веќе видена

дијалот кога на два пати славеа над Јапонија. И не само тоа, Египет е актуелен шампион на Африка, откако во финалето минатата година славеше над Тунис. Во ...
сите 428 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 131 | | | веќе видена

Врз основа на член 46 од Законот за Урбанистичко планирање (Службен весник на Република Северна Македонија бр. 32/20), на иницијатива на градоначалникот на ...
сите 169 | | | веќе видена

Мухамед Зеќири за прв пат во јавноста се појави како нов генерален секретар на Владата и објави фотографии од својот прв јавен настан. Потпретседателот на СДСМ ...
сите 36 | | | веќе видена

Повеќе од илјада матични лекари не можеа да учествуваат во онлајн дискусијата до докторот Дејан Докиќ, поврзана со лекот Ивермектин. За ова на социјалните ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Русија ја објави цената на нејзината вакцина против Ковид-19

Од:
До кого (е-маил):
Порака: