(Фото) Потрошила пола богатсво да личи на Ким Кардашијан: Инвестицијата ми се исплатеше


Познатата Ким Кардашијан стана идол на жени и девојќи кои го копираат нејзиниот стил и сакаат да изгледаат како неа. Чали е популарна девојка од „Инстаграм“, ...
| | веќе видена | слични

„ Ниту б аба не би го носела овој костим за капење на Кајли“, беше коментар на обожавателот под новата објава на Кајли Џ енер. Американската старлета и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Оваа девојка имала над 30 операции само за да изгледа како старлета. Шали е фасцинирана од изгледот на Ким Кардашијан, таа е нејзин идол, а за да личи на неа, ...
| | веќе видена | слични

Најпопуларната ријалити ѕвезда Ким Кардашијан повторно ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм откако објави провокативна фотографија во минијатурно бело ...
| | веќе видена | слични

„ Светам“, напиша Ким во описот на објавата која позира во секси бикини Најпопуларната ријалити sвезда Ким Кардашијан (40) повторно ги воодушеви своите ...
| | веќе видена | слични

‘Среќен роденден на албумот на Канје,‘ My Beautiful Dark Twisted Fantasy ’, напиша Ким под фотографијата на која се гледа честитка што нејзиниот сопруг и ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Амбасадорите на ЕУ вчера повторно не успеаја да постигнат договор за заклучоците за отворање на преговорите со Македонија. Бугарија и натаму инсистира ...
сите 230 | | | веќе видена

Го замислувам Бранко седнат на фотеља дома, пред исклучен телевизор, со чаша виски во рака ама не пие. Само гледа во празниот екран и вака си мисли: Тој Зоки ...
сите 103 | | | веќе видена

Еврокомесарот за добрососедство и проширување Оливер Вархеји беше премногу мек кон Софија, а Европската народна партија (ЕПП) не беше доволно остра кон ...
сите 466 | | | веќе видена

Договорот со Бугарија не е ниту за добрососедство ниту за пријателство. Барањата на Бугарија не се нови и датираат од 1878 година од Санстефанскиот договор. ...
сите 173 | | | веќе видена

Откако Македонија доби вето за почеток на пристапните приговори со Европската Унија, го нема ни под дрво, ни под камен веќе две недели вицепремиерот за ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Потрошила пола богатсво да личи на Ким Кардашијан: Инвестицијата ми се исплатеше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: