Емил не го сакаат тука, а тој утре ќе ги контролира судиите на Атлетико М – Салцбург во ЛШ!!!

Чудни работи се случуваат во оваа наша држава, поточно чуден народ сме ние. Тука не те ценат, не те почитуваат, но затоа во Европа си во високото “друштво“. Па ...
| | веќе видена | слични

Шпанската фудбалска федерација продолжува да носи доста чудни одлуки кои се во корист на најголемите клубови од оваа земја. Лани на Барселона и беше дозволено ...
| | веќе видена | слични

Томас Парти во последниот ден од преодниот рок го напушти Атлетико Мадрид и потпиша за Арсенал. Ла Лига после тој трансфер му го продолжи преодниот рок на ...
| | веќе видена | слични

Атлетико Мадрид наскоро ќе го официјализира ангажманот на Жофри Кондогбија од Валенсија, за кого Јогранџиите ќе исплатат 12 милиони евра. Лилјаците вметнаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Шпанската влада, преку писмо испратено до тамошните фудбалски клубови, ги советува да ги откажат спонзорските договори со обложувалници до крајот на оваа ...
| | веќе видена | слични

Останато

И најновите податоци покажуваат раст на бројот и на заболени и на починати од ковид 19 во земјава. За една недела 18 пациенти заразени со ковид-19 на возраст ...
сите 690 | | | веќе видена

Откако Клиничката болница „Аџибадем Систина“ ги отстапи просториите на поранешната гинеколошка болница „Мала Богородица“, сегашен хотел „Ибис Стајлс“, за ...
сите 133 | | | веќе видена

Весникот „Њујорк Тајмс“ објави анализа на јавните настапи на американскиот претседател Доналд Трамп откако изгуби на претседателските избори на 3 ноември. Меѓу ...
сите 321 | | | веќе видена

Буџет скроен за здравје и заздравување на економијата, или бројки кои висат во воздух кои тешко ќе бидат реализирани?! Предлог-буџетот за 2021 година влезе на ...
сите 219 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Сето ова е дел од предизборна кампања во Албанија, тврди вицепремиерот Груби негирајќи дека е повикан во какво било својство од Хашкото обвинителство во врска ...
сите 100 | | | веќе видена

Херојот на историскиот пласман на Македонија на Европското првенство во фудбал, Горан Пандев, во интервју за Ал Џезира се произнесе за своите очекувања од ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емил не го сакаат тука, а тој утре ќе ги контролира судиите на Атлетико М – Салцбург во ЛШ!!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: