Се врати Зидан, се врати и харизмата во Реал: Зизу ги изнасмеа новинарите на првиот прес (Видео)


Зинедин Зидан денеска ја одржа првата прес-конференција во Валдебебас по враќањето на кормилот на Реал Мадрид, а популарниот зизу уште на првото обраќање пред ...
| | веќе видена | слични

Ново-стариот тренер на Реал Мадрид, Зинедин Зидан, веќе неколку дена е на кормилото на клубот од Мадрид, а очекувањата кај навивачите по неговото доаѓање се ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан денеска се појави на прес конференција во пресрет на дуелот со Селта, Французинот доби неколку незгодни прашања од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Герет Бејл игра катастрофална сезона во дресот на Реал Мадрид во која има запишано само седум лигашки погодоци на 21 средба. Велшанецот се вклопи во сивилото ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Агентот на Герет Бејл, Џонатан Барнет објасни зошто Велшанецот имал конфликт со Зинедин Зидан во минатото и додава дека фудбалерот сака да продолжи со Реал и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 181 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се врати Зидан, се врати и харизмата во Реал: Зизу ги изнасмеа новинарите на првиот прес (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: