Од какви комплекси патела Меган Маркл во минатото?

2 копии

Светските медиуми неколку недели наназад пишуваа како Меган Маркл не е бремена, и дека нејзината бременост е голема заблуда во договор со кралевското ...
| | веќе видена | слични

Кога Меган Маркл и принцот Хари ќе се вселат во новиот дом Фрогмор Котаж во близина на Виндзор, на ѕидовите ќе имаат уметнички слики со непроценлива вредност ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во јавноста протече приватно писмо од Меган Маркл кое наводно минатата година му го испратила на својот татко. Во писмото кое е напишано рачно, Меган му ...
| | веќе видена | слични

Светските медиуми пишуваат дека војвотката од Сасекс не ги прекинала сите канали на комуникација со своето семејство откако се омажила за британскиот принц ...
| | веќе видена | слични

Држајќи се за рака и во елегантно издание, војовтката од Сасекс и нејзиниот сопруг, принцот Хари пристигнаа на доделувањето на наградите „ Endeavour Fund ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Осигурителната компанија „Еуросиг" потврди дека автобусите и патниците на „Дурмо турс" се осигурени кај нив и дека по трагичната автобуска несреќа на патот ...
сите 286 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 197 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од какви комплекси патела Меган Маркл во минатото?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: