Македонската полиција влезе во фирма – газдата веднаш приведен

7 копии

Министерството за здравство подготвува законски измени во Законот за контрола на опојни дроги и психотропни супстанции. Предлог законот за изменување и ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Со цензурирани медиуми кои исто како и Премиерот не смеат да го пишат името Македонија не се стигнува во Европа. Погазена е слободата на медиумите и ...
сите 195 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонската полиција влезе во фирма – газдата веднаш приведен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: