Никогаш не било полесно - погледнете како да излупите варено јаце за само 3 секунди


Денеска Ви претставуваме супер трик со кој за кратко време ќе излупите варено јајце, а потребна ви е само една помала чаша и ладна вода. Денеска Ви ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Секоја личност која влегува во нашиот дом внесува и одреден вид на енергија, а таа може да биде позитивна или негативна. Негативната енергија предизвикува ...
| | веќе видена | слични

Рецепт стар со векови: Потопете ловорово лисје во маслиново масло и оставете да стои 21 ден Но, постои толку едноставен, безбеден бесплатен начин да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ веднаш со реакција на зборовите на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во обраќањето во Охрид на протестниот марш. „Ако Мицкоски нема план за бојкот, ...
сите 222 | | | веќе видена

„За мене е неверојатно што сум тука. Имам 80 години и уште продолжувам да работам. За мене е важна работата, со неа живеам во многу животи”, рече филмската ...
сите 97 | | | веќе видена

Како што пишуваат италијанските медиуми првиот човек на Јувентус Андреа Ањели знае која ќе биде следната ѕвезда која ќе пристигне во Торино. Познато е дека ...
сите 242 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 38 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никогаш не било полесно - погледнете како да излупите варено јаце за само 3 секунди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: