Сефте фотка: Вака ќе изгледа Харди во улогата на Ал Капоне

Ова ќе биде втор пат Том Харди да ја игра улогата на познатиот мафијаш Ал Капоне. Ако некој во Холивуд има неверојатна моќ на трансформација, тогаш тоа е Том ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 282 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сефте фотка: Вака ќе изгледа Харди во улогата на Ал Капоне

Од:
До кого (е-маил):
Порака: