Рајан Рејнолодс си фати оскаровка

Откако во декември Скарлет Јохансон и Рајан Рејнолодс најавија крај на двегодишниот брак - Скарлет немаше време за губење и речиси веднаш се утеши со оскаровецот Шон Пен. Сега, кога зад себе веќе ја има и таа врска која започна еднакво брзо како што и започна, на виделина испливува интересен детаљ. И нејзиниот екс-сопруг си имал свој оскаровец, поточно оскаровка - убавата Шарлиз Терон. Наводно и врската на Рајан со Шарлиз не е тазе, но актерот ова малку подобро го криел од својата сопруга. На премиерите и јавните настани никогаш не се појави со друга жена. Ем уживаше во својата приватност, ем испадна добра сопруг бидејќи разводот со Скарлет официјално стапи на сила пред само две недели. Сега кога се знае дека Рајан и Шарлиз се заедно, се отворија устите и на нивните пријатели. За американските магазини тие изјавија дека двајцата актери имаат многу слични карактери, одлично се согласуваат, па воопшто не ги изненадува фактот што се вљубиле и криеле додека можеле.
| | веќе видена | слични

Холивуд доби нова љубовна двојка. Актерите Шарлиз Терон и Рајан Рејнолдс наводно се во врска! - Веќе со месеци се забавуваат. Не е мување, сериозно е и се ептен вљубени, вели изворот на Us Weekly. Таблоидите веќе објавија дека новата врска е на еден начин обид за залечување на љубовните рани: 34-годишниот Рајан во декември минатата година се раздели од Скарлет Јохансон, а разводот се финализираше на 1-ви јули, додека 35-годишната Шарлиз минатата година ја раскина својата деветгодишна врска со Стјуард Таунсенд. Имајќи предвид дека двојката никогаш досега не била заедно фотографирана, нивната романса ги изненади сите. Сепак, новинарот на Us Weekly го забележал моторот на Рејнолдс пред домот на Терон. Актерот го напуштил нејзиниот дом околу три часот попладне, а таа излегла од дома само неколку минути подоцна. Изворот на таблоидот вели дека актерите не планираат наскоро јавно да ја признаат врската. - Таа нема да се појавува со него на настани. Тоа не е нејзин стил, вели изворот.
| | веќе видена | слични
2 копии

Рајан Рејнолдс веќе неколку месеци е во врска со Шарлиз Терон. Иако за нивната врска веќе подолго се зборува во холивудските кругови, актерскиот пар е одлучен во намерата да ја задржи својата романса во тајност. Тој минатата година се разведе од Скарлет Јохансон, а Шарлиз пред една година ја прекинала својата врска со Стјуарт Таусенд. Иако фотографите сеуште не успеале да ги фотографираат заедно, извор за странските медиуми изјавил дека го видел моторот на Рајан пре куќата на актерката уште пред неколку месеци. Куќата ја напуштиле одвоено, но само со неколку минути разлика.
| | веќе видена | слични

Скарлет Јонхансон и Рајан Рејнолдс пред две недели и службено се раведоа. За брачната идила која треше само две години двојката уште во декември пред медиумите отворено кажа дека нема иднина. Од тогаш Скарлет среќата си ја проба со неколкумина, а последен во низата беше Шон Пен, но и со него не и тргна, па пред извесно време раскинаа. А додека таа лудуваше, за Рајан воопшто не се крена прашина, тој секаде се појавуваше сам. Но, деновиве по холивудските кругови почнало да се шушка дека не седел со скрстени раце, напротив, тајно се тешел покрај Шарлиз Терон. Моторот на Рејнолдс често бил паркиран пред нејзината куќа, а нивни пријатели тврделе дека и двајцата имаат сличен карактер, па затоа и не биле изненадени што ги погодила Аморовата стерла. "Врската трае со месеци, само се премногу таинствени. Имаат сличен карактер и исти погледи кон кариерата. Таа нема да се појави никаде со него, тоа едноставно не е нејзин стил", рекол извор близок на тајните љубовници.
| | веќе видена | слични

Скарлет Јохансон после брачниот крај започна врска со Шон Пен, а нејзиниот сега веќе бивши сопруг , Рајан Рејнолд ја таеше врската со Шарлиз Терон. Скарлет Јохансон и Рајан Рејнолд и официјално се разведоа пред две недели, после две години во брак, а уште во декември медиумите пишуваа дека нивниот брак нема гоелма идинина. Од тогаш Скарлет се поврзуваше со неколку мажи, а последен во низата беше Шон Пен , со кого раскина неодамна. За тоа време Рајан умешно се крише од медиумите. Ако се појавеше на некој прием, никогаш не беше во женско друштво. Но целото тоа време имаше тајна девојка, актерката Шарлиз Терон. Како што пренесуваат тамошните медиуми неговиот мотор е често пред нејзината куќа, а нивните пријатели тврдат дека се многу слични и не се изненадени што се заљубени.
| | веќе видена | слични

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 427 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 271 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Српскиот претседател Александар Вучиќ синоќа потврди дека поранешниот македонски премиер и осуденик Никола Груевски влегол во Унгарија од Србија, на граничниот ...
сите 296 | | | веќе видена

Во Министерството за надворешни работи денеска бил повикан амбасадорот на Унгарија во Република Македонија, Ласло Дукс, на средба кај државниот секретар Виктор ...
сите 246 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 247 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рајан Рејнолодс си фати оскаровка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: