Такви зборови не можат да излезат ни од уста на простак – Боки 13 удри по сите! (ВИДЕО)


8 копии

За гостувањето на Бојан Јовановски или Боки 13 во најгледаното домашно ток-шоу, „Еден на Еден“, ќе се зборува уште многу долго. По долгогодишна пауза, тој реши ...
| | веќе видена | слични
2 копии
10 копии

Боки Јовановски помогна да се реализира уште еден апел за хуманитарна помош, овој пат за самохраната мајка Драгица Јовановска од Кратово која била принудена да ...
| | веќе видена | слични

Мајката од Кратово се всели во новиот дом - Боки 13 уште еднаш ја покажа својата хуманост Во последно време ако некој може да се пофали со хуманост ...
| | веќе видена | слични

Останато

Постапката за разрешување на јавниот обвинител Марко Зврлевски во Собранието на Република Македонија е целосно незаконска, а тоа го потврди и Антикорупциската ...
сите 287 | | | веќе видена

Полицијата и велешкото Основно јавно обвинителство сѐ уште ги утврдуваат причините за несреќата што се случи на автопатот Скопје-Велес, во која беа повредени ...
сите 284 | | | веќе видена

Француските власти не знаеле дека постои терористичката група која ги изврши нападите минатата недела во Барселона и Камбрилс, изјави францускиот министер за ...
сите 368 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 161 | | | веќе видена

Жители од неколку села кои гравитираат околу депонијата Русино, синоќа го блокираа транспортот и депонирањето на комунален смет од тетовскиот регион. Тие се ...
сите 127 | | | веќе видена

Семејството на 7-годишниот Џулијан Кадман, кој исчезнал по нападот во Барселона, потврдило дека тој загинал во терористичкиот напад. Вчера била објавена веста ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Такви зборови не можат да излезат ни од уста на простак – Боки 13 удри по сите! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: