Слаб земјотрес почувствуван синоќа во Скопје

7 копии
4 копии

Земјотрес со јачина од 4 степени по Рихтер утрово ја погоди Славонија. Земјотрес со јачина од 4 степени по Рихтер утрово ја погоди Славонија. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Земјотрес со јачина од 4 степени според Рихтеровата скала ја погоди денеска Славонија. Епицентарот бил десет километри од Славонски Брод на длабочина од 2 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 163 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 96 | | | веќе видена

„Разногласието и отсутството на одговорност во клучни моменти за државата го ставија на тезга деструктивното делување на ВМРО ДПМНЕ за најважното прашање за ...
сите 43 | | | веќе видена

Вчера во Општина Демир Капија, имаше теренска посета Орце Ѓорѓиевски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ заедно со својот тим.– Согласно контактите кои што ги имав со ...
сите 196 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Слаб земјотрес почувствуван синоќа во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: