Клоп со коментар за киксот на Алисон (ВИДЕО)


2 копии

Напаѓачот на Ливерпул, Садио Мане стана хит на друштвените мрежи изминатиот викенд. Сенегалецот неколку часа откако постигна гол во победата над Лестер е ...
| | веќе видена | слични

Сенегалскиот напаѓач Садио Мане во саботата постигна гол при 2:1 победата на Ливерпул над Лестер, но стана вистинска „ѕвезда“ на Интернет откако се појави ...
| | веќе видена | слични

Во првиот натпревар од третото коло на Премиер лигата, фудбалерите на Ливерпул во Лестер ја совладаа домашната екипа со 2:1. Иако Црвените водеа со 2:0 со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Вардар ја продолжи победничката серија во СЕХА Газпром лигата со триумфот над Стеауа Букурешт, 27-21 (15-11), истовремено поставувајќи нов клупски рекорд. ...
сите 122 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп со коментар за киксот на Алисон (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: