Автобуси возат со неисправни кочници, 12 возила исклучени од јавен превоз

3 копии

Дванаест возила кои вршат јавен превоз исклучени се од сообраќај вчера во периодот од 10 до 14 часот од Одделението за безбедност на патниот сообраќај при ...
| | веќе видена | слични
4 копии
7 копии
7 копии
2 копии
5 копии
повеќе

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Автобуси возат со неисправни кочници, 12 возила исклучени од јавен превоз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: