Seat- Electric Urban Mobility Concept


Во потрага по нови решенија за урбана мобилност и по минатогодишниот електричен скутер eXS кој беше претставен на пазарот во ноември 2018 година се очекува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Компанијата објави тизер за претстојниот компактен SUV T-Roc R во форма на скица. Комплетираниот компактен кросовер ќе биде откриен во Женева во март, но ...
| | веќе видена | слични

Чешкиот бренд се подготвува за сериозен настап во Женева – покрај новиот Kamiq, Skoda ќе претстави и концепт за електрично кросовер-купе поставено на MEB ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Seat- Electric Urban Mobility Concept

Од:
До кого (е-маил):
Порака: