Ретро звук во современо пакување: IT'S OK е првиот Bluetooth вокмен во светот


2 копии
2 копии

Денес, сите очекуваат висок квалитет од музиката која ја слушаат, можноста брзо да ги прескокнуваат песните и сите формати на еден уред. Иако се чини дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

По оставката на Катица Јанева, Европската Комисија во реакција за МИА порачува дека истрагите за илегалните прислушувања треба да продолжат. „Европската Унија ...
сите 225 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 148 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Прекрасен рецепт кој многу едноставно се подготвува. Сопругата на шампионот на Вимблон пропагира здрава исхрана, а со целиот свет го сподели рецептот за ова ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ретро звук во современо пакување: IT'S OK е првиот Bluetooth вокмен во светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: