Српската фолк пејачка повредена во сообраќајка: Враќајќи се од настап слетала во ендек, автомобилот целосно уништен


2 копии

Српската фолк пејачка Сања Малетиќ на последниот ден од 2018 година доживеала сообраќајна несреќа во близината на Краљево, откако со својот автомобил завршила ...
| | веќе видена | слични

Бугарската фолк пејачка Андреа тргна да го освои Холивуд! Бујната русокоса замина во Калифорнија, каде што се фотографираше на една од централните улици во Лос ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Српската фолк пејачка повредена во сообраќајка: Враќајќи се од настап слетала во ендек, автомобилот целосно уништен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: