Тешка кражба во куќа на ул. „Франц Прешерн“ во Скопје

3 копии
3 копии
3 копии
5 копии
5 копии
3 копии

37-годишен скопјанец пријавил полови дејствија над неговата 15 годишна ќерка од страна на 39 годишен скопјанец, кој полицијата го барала поради претходно ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Бизнисмените очекуваат да ги наплатат долговите од општините по ребалансот на буџетот откако министерот за финансии Драган Тевдовски најави дека 92 милиони ...
сите 183 | | | веќе видена

Денескана пладне додека десетмина лица кои ја блокираа улицата пред Собранието на Република Македонија во еден момент нападнаа еден млад дечко кој со велосипед ...
сите 48 | | | веќе видена

Фудбалерите кои отсуствуваа поради стомачен вирус добиваат шанса уште од првата минута, најмногу голови ќе се очекуваат од Пандев, нашите сениори се многу ...
сите 216 | | | веќе видена

УФЦ шампионот Кабиб Нурмагомедов стана планетарна ѕвезда после победата над Конор Мекгрегор, а неодамна си доби и голем графит во еден дел од Инстанбул. ...
сите 149 | | | веќе видена

Една од најголемите глумици во некогашна Југославија, Милена Дравиќ, само неколку дена откако наполни 78 години се збогува со животот и замина во вечноста. Ќе ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка кражба во куќа на ул. „Франц Прешерн“ во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: