Сузана Гавазова во танга: Македонката со тело на Амазонка ужива на грчкото крајбрежје! (ГАЛЕРИЈА)

Каква Јелена Карлеуша, ќе речат обожавателите на ликот и делото на нашата фолк-пејачка Сузана Гавазова, која деновиве одмора на некои од егзотичните ...
| | веќе видена | слични

Во полн ек е летната сезона и летните одмори, па најголемиот број од јавните личности покрај бројните настапи и концерти се „борат“ и со високите температури. ...
| | веќе видена | слични

Македонската фолкерка Сузана Гавазова уште една го оправда статусот на „најсесипилна фолкерка“ и сподели видео во бикини. Освен што покажа дека има фантастично ...
| | веќе видена | слични

  Српската фолк пејачка Стоја Новаковиќ ова лето папараците ја уловија заедно со нејзиниот сопруг како ужива на плажите во Турција. По напорниот период, Стоја ...
| | веќе видена | слични

Една од нашите најзгодни фолкерки Сузана Гавазова, ова лето реши заедно со своето семејство да летува во Грција. Пред да се врати на професионалните обврски по ...
| | веќе видена | слични

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова е на одмор во Грција. Таа се пофали дека ужива на море, но и дека изгледа одлично во секси бикини. Фотографирана меѓу ...
| | веќе видена | слични

Останато

За време на говорот на францускиот претседател на лидерскиот политички самит по повод 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, во серијата ...
сите 90 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 67 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 45 | | | веќе видена

Еленко Миланов, адвокатот на Миле Јанакиески, по завршувањето на денешното рочиште за случајот „ТНТ“ на СЈО за уривањето на „Космос“ на Фијат Цаноски ја ...
сите 35 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сузана Гавазова во танга: Македонката со тело на Амазонка ужива на грчкото крајбрежје! (ГАЛЕРИЈА)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: