„Ја мразам Србија“ и „У“ испишани на училиште во Сплит


2 копии

Морето во Сплит, утринава го достигна најниското ниво за оваа година, а на фотографиите се гледаат бродови насукани покрај пристаништето. Според хрватските ...
| | веќе видена | слични

Македонија втор ден е завиена во црно, но Македонија секојдневно губи по некој син, ќерка, мајка, татко, дете, братучед, другар, љубовник и што ли уште не..., ...
| | веќе видена | слични

Од саботата на овие простори актуелна е веста за нападот на ватерполистите на Звезда во Сплит пред натпреварот помеѓу Морнар и Звезда кој поради инцидентот ...
| | веќе видена | слични

Полицијата ги пронајде напаѓачите на ватерполистите на Црвена Звезда. Во саботата ватерполисти на Звезда беа нападнати во Сплит од неколкумина хулигани, а еден ...
| | веќе видена | слични

Во саботата голема прашина се крена после инцидентот кој се случи во Сплит и нападот на ватерполистите на Звезда од страна на сплитски хулигани. Натпреварот ...
| | веќе видена | слични

Ватерполистите на Црвена Звезда откако со тренерки на кои имало обележја на клубот поминаа викендов низ хрватскиот град Сплит, беа крвнички нападнати, а некој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 505 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 390 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Ја мразам Србија“ и „У“ испишани на училиште во Сплит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: