Михајловиќ: Искрено, ова е чудно – Лацио никогаш не ме повика за тренер

5 копии

Тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ е зачуден зошто неговиот поранешен клуб додека беше активен фудбалер, Лацио, никогаш не пројавил интерес за соработка. – ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 384 | | | веќе видена

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 397 | | | веќе видена

Недостигот на обрасци за пасоши е стрес за многу македонски работници кои си обезбедиле работа во странство и треба да заминат надвор од државата. Овие денови ...
сите 277 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ и пратеник во Собранието, Мухамед Зекири, во вечерашната емисија Отворено на Телевизија 24 рече дека СДСМ е единствена партија што има ...
сите 205 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 117 | | | веќе видена

Јенс Столтенберг, генералниот секретар на НАТО, вчера во Брисел му покажа на техничкиот премиер Оливер Спасовски каде ќе биде поставено македонското знаме пред ...
сите 303 | | | веќе видена

Сашо Орданоски, новинар кој порано работеше во некогашната телевизија 1ТВ на Бојан Јовановски кој е обвинет во аферата Рекет, вели дека досега Јавното ...
сите 424 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Михајловиќ: Искрено, ова е чудно – Лацио никогаш не ме повика за тренер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: