ОВА НЕ Ѝ ТРЕБАШЕ: Марјана Станојковска објави фотографија која ќе ве тресне од земја (ФОТО)

2 копии

Познатата водителка објави фотка од која застанува здивот Дефинитивно со последната објавена фотографија на познатата водителка Марјана Станојковска , може да заклучиме дека не чека жешко лето. Досега бевме навикнати од атрактивната водителка да гледаме фотки на кои во преден план е добро познатото деколте , меѓутоа, овој пат Марјана очигледно сака да ни порача дека и нејзиниот задник и тоа како заслужува почит и внимание. Зошто велиме така? Погледнете, земете здив и издржете колку што можете... ❤️
| | веќе видена | слични

Познатата манекенка и водителка на „Лото“ Маријана Станојковска ги изненади своите обожаватели. Таа на својот Инстаграм профил се пофали со нови фотографии на кои позира во бикини. Маријана освен манекенската кариера и ТВ ангажманите како водител, беше и една од учесниците на шоуто „Танц со ѕвездите“./ фото Макфакс/Инстаграм Loading...
| | веќе видена | слични

Познатиот актер Виктор Савиќ , кого нашата публика имаше можност да го гледа во филмскиот хит „Монтевидео“ во улога на капитенот на југословенската репрезентација, не е некој што споделува интимни мигови со јавноста. Токму затоа неговите следбеници на социјалните мрежи ги збуни фотографијата на која гледаме како страсно се бакнува со неговата девојка и безобразно ја држи за задникот додека прави селфи-фотографија… и сето тоа во тоалет! Прочитајте и: ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Актерот објави фотографија на која држи пиштол (ФОТО)
| | веќе видена | слични

Атрактивната лото-девојка ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи Познатата водителка Марјана Станојковска досега сме ја виделе во повеќе улоги, но дефинитивно малкумина од вас имале прилика да ја видат и на фудбалските терени. Имено, атрактивната водителка објави видео на кое може да се види како таа одлично се снаоѓа со фудбалската топка . Најпрво жонглираше за подоцна да успее да ја смири топката на своите гради . Импресивно, зарем не? Погледнете: Отидов во фудбалерки
| | веќе видена | слични

Сексапилниот модел направи блиц позирање на Арената Телеком каде ќе се игра големиот дуел помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед во рамки на Суперкупот за 2017.
| | веќе видена | слични
2 копии

Марјана Станојковска е една од најзгодните македонски водителким, се припрема за летото па на својот Фејсбук профил објави фотографија на која позира во костим за капење кој ги систакна нејзините атрибути.
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 352 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 338 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 187 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 19 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОВА НЕ Ѝ ТРЕБАШЕ: Марјана Станојковска објави фотографија која ќе ве тресне од земја (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: