Малите општини тешко доаѓаат до европските париОстанато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Малите општини тешко доаѓаат до европските пари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: