(Фото) Татјана Лазаревска секси за 44. роденеден


2 копии
2 копии

Македонската презентерка Татјана Стојановска важи за една од најубавите жени на естрадата. Таа кажа дека не се плаши од староста и годините, но и за тоа дека ...
| | веќе видена | слични

Прекрасната телевизиска водителка на Канал 5 Татјана Стојановска пред камерите на магазинот Бекстејџ откри детали за својот приватен живот и врската која ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Неповолната веста, која се насетуваше од вчера, попладнево ја соопшти германската канцеларка Меркел.На прегорвоите со Македонија и Албанија, Брисел ќе се ...
сите 954 | | | веќе видена

Денес 27 земји – членки побараа јасно и недвосмислено Република Северна Македонија да добие нов импулс во европските интеграции за да продолжи на патот на ...
сите 848 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Рожерио Мораеш мина незаборавни три години во Скопје и беше еден од најзаслужните во составот на Вардар за освоената втора титула во Лигата на шампионите, ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Татјана Лазаревска секси за 44. роденеден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: