Мајк Тајсон во одбрана на Мајкл Џексон, боксерот ги негира приказните за злоставување


Мајк Тајсон застана во одбрана на Мајкл Џексон и го осуди документарецот „Напуштајќи го Неверленд“ во кој Вејд Робсон и Џејмс Сејвчук јавно зборуваа за тоа ...
| | веќе видена | слични

"Исто така некои луѓе не би дозволиле нивните ќерки да се дружат со мене откако бев во затвор за силување. Го почитувам тоа, го разбирам. Лошо е, но разбирам, ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на починатиот поп-пејач Мајкл Џексон, Парис и нејзиното момче Габриел Глен се фатени во жестока и агресивна расправија во Њу Орлеанс. Парис Џексон (20) ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според британските медиуми , парис била видно пијана , што подоцна таа демантирала.Кавгата почнала во кафулето , за да продолжи на улица. Парис (20) избегала ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на поп пејачот Мајкл Џексон , Парис и нејзиното момче Габриел Глен се фатени во жестока и агресивна расправија во Њу Орлеанс. Според британските ...
| | веќе видена | слични

Уште откако излезе документарниот филм „Leaving Neverland“ на HBO, никако да стивнат приказните околу наводните случаи на педофилија против легендарната ...
| | веќе видена | слични

После повлекувањето на песните на кралот на поп музиката од поедини радио станици, како и епизодата од „Симпсонови“ во која Џексон го позајмува гласот, се ...
| | веќе видена | слични

Телохранителите Џевон Брд и Вил Витфилд, кои скоро три години, до неговата смрт во 2009 година, го чувале Мајкл Џексон, велат дека тој бил ексцентричен човек ...
| | веќе видена | слични

Уште од почетокот на деведесетите се зборувало дека Мајкл Џексон има педофилски склоности, иако сега целиот свет е шокиран по прикажувањето на документарниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 111 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајк Тајсон во одбрана на Мајкл Џексон, боксерот ги негира приказните за злоставување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: