Лаптоп со флексибилен екран од Lenovo


2 копии

Леново е прва компанија која најави преносен компјутер со екран на превиткување. Тоа е моделот ThinkPad X1 кој ќе има 13,3-инчен OLED екран произведен од LG. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Останато

Павле Богоевски денеска во 11 часот ќе ја води седницата како претседател на собраниската комисија за мандатно-имунитетски прашања во обид да му се одземе ...
сите 420 | | | веќе видена

Именувањето на Еролд Муслиу за директор на Агенцијата за разузнавање се смета за силна „шлаканица” од страна на претседателот Стево Пендаровски за ДУИ, велат ...
сите 264 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лаптоп со флексибилен екран од Lenovo

Од:
До кого (е-маил):
Порака: