Кремирано телото на Лук Пери , пепелта расфрлана низ неговата фарма

Според американските медиуми , последното испраќање на актерот ќе биде организирано за две недели и на него ќе присуствуваат најблиските роднини и пријатели. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Холивудскиот актер Лук Пери, кој сите го паметат по улогата во серијата „Беверли Хилс“, почина неодамна во 53. година од животот, по мозочен удар, а зад себе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неодамна починатиот актер од хит серијата „Беверли Хилс“ Лук Пери, на лето требало да се венча со неговата вереница Венди Медисон Бауер. Британски „Дејли Мејл“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

"Последните 11 и пол години со Лук беа најсреќните години од мојот живот и благодарна сум што тоа време го минав со него", рекла Бауер. Венди Медисон Бауер се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

"Само на тебе не ти е грижа за Лук. Баш гледав дали ќе објави нешто за Лук и токму кога се понадевав дека се грижи - таа објавува неприкладна фотографија за ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џени Гарт, прочуената Кели од серијата „Беверли Хилс“ е единствената која што не се огласи на социјалните мрежи по повод смртта на Лук Пери, а поради ...
| | веќе видена | слични

Останато

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ во пресрет на утрешните саботни протести „Еден од пет милиони“, денеска изјави дека секој има право ...
сите 172 | | | веќе видена

До понеделник ќе се задржи стабилно и топло време, а во вторник ќе настапи промена на времето. Ќе има зголемена облачност со повремен дожд и ќе дува умерен до ...
сите 170 | | | веќе видена

Бев во посета на кичевската населба Ламели. Имаме тешко секојдневие, незнаење на власта и огромна неспособност. Имаме неправда на секој чекор, напиша лидерот ...
сите 171 | | | веќе видена

,,Ова е ИД на денот на изборите . Ова е ИД денеска” , рече Трамп покажувајќи им на новинарите географска карта со бројни црвени точки претходнои со бела ...
сите 107 | | | веќе видена

Советот за стабилизација и асоцијација денеска во Брисел на петнаесеттиот состанок помеѓу Република Северна Македонија и Европската Унија ги поздрави ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кремирано телото на Лук Пери , пепелта расфрлана низ неговата фарма

Од:
До кого (е-маил):
Порака: