Младинскиот фудбалски турнир “Оризарски куп“ годинава со над 1.000 учесници

2 копии
2 копии

Екипата на Компанија Атанасовски е победник на седмиот по ред турнир во мал фудбал „Скопје 2018“, откако синоќа во финалето во Спортски центар „Ново Лисиче“ го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Енвер Тоска, осомничениот за свирепото убиство во Прилепско имал завршено образование за физиотерапевт, а бил запишан и на курсот во Полициската академија, ...
сите 157 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Уставниот суд на денешната седница треба да одлучува за уставноста и законитоста на Одлуката за распишување на референдум, донесена од Собранието на Република ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Младинскиот фудбалски турнир “Оризарски куп“ годинава со над 1.000 учесници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: