Кличко се враќа во рингот, прв дуел со Џошуа!


Останато

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кличко се враќа во рингот, прв дуел со Џошуа!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: