Тенок струк и црна танга, а нагоре топлес: Емилија Розман ја запали плажата во Монако

Емилија Розман, која победи на изборот за Мис интернационал туризам кој се одржа во Бугарија, во Свети Влас деновиве реши да ги спакува куферите и да замине во ...
| | веќе видена | слични

Кендал Џенер позираше во топлес издание и со таа фотка го збогати содржинскиот материјал од списанието „Love“. „Минатата сезона не работев на модните ревии. ...
| | веќе видена | слични

22-годишната Лејди Амелија Виндзор, роднина на принцот Хари и Вилијам, е позната како бунтовен член на кралското семејство. Музата на светски познатите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешната Мис на Македонија, Емилија Розман, деновиве ужива во Монте Карло. Таа на социјалните мрежи објави како ужива на плажите.. Имено манекенката која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Соопштение на СДСМ Наместо да шират лажни вести за Договорот ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски треба да кажат дали ќе учествуваат на референдумот во недела. ...
сите 75 | | | веќе видена

Пет лица се повредени од кои едно потешко во сообраќајна несреќа на три возила што денеска околу 12:30 часот се случила на регионалниот пат Желино-Групчин, ...
сите 208 | | | веќе видена

-Одлуката е сериозна и одговорноста се однесува на иднината на нашата татковина и нанашите граѓани. Да бидеме делод светот, а не сами в осветот. По 27 години, ...
сите 88 | | | веќе видена

На 30 септември ќе имаме референдум и гласачкo-избирачка битка. Според планот увезен од странство, бој ќе бијат космополитите, кои се веќе дел од ЕУ и од НАТО, ...
сите 69 | | | веќе видена

Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти вели дека заедно со лидерот на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Иса Мустафа се подготвени да работат ...
сите 178 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тенок струк и црна танга, а нагоре топлес: Емилија Розман ја запали плажата во Монако

Од:
До кого (е-маил):
Порака: