Младите Украинци ја освоија светската титула (Видео)


2 копии

На дуелот меѓу Гангвон и Поханг стилерс од јужнокорејската Прва лига денес се случи еден од најлудите пресврти во историјата на фудбалот. Гостите имаа предност ...
| | веќе видена | слични

Останато

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 449 | | | веќе видена

Обвинителките Ленче Ристоска и Фатиме Фетаи или кој било обвинител назначен како вршител на должноста не можат да ја преземат функцијата на специјалната јавна ...
сите 436 | | | веќе видена

Поранешниот член на групата „Нокаут“ и нов заменик-министер за економија Кирил Колемишевски, воскресна во политиката преку шарените трибини пред Владата за ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Младите Украинци ја освоија светската титула (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: