Јовески: Парите во „Рекет“ се дадени во готовина во два наврата

10 копии

Јавното обвинителството будно ги следи информациите за наводна наредба за форензичко бришење на податоци во Специјалното јавно обвинителство и доколку дојде до ...
| | веќе видена | слични
5 копии

По информацијата дека обвинителката Катица Јанева наводно наредила форензичко бришење на компјутерите во СЈО, премиерот Зоран Заев изјави дека тоа е нешто што ...
| | веќе видена | слични

Во Владата, заврши средбата меѓу претставници на ВМРО-ДПМНЕ и на СДСМ, на која се дебатираше околу новиот Закон за Јавно обвинителство со кој треба да се реши ...
| | веќе видена | слични

Државниот јавен обвинител Љубомир Јовески вели дека Обвинителството будно ја следи ситуацијата дали навистина е побарано бришење на податоци во компјутерите и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Учениците до трето одделение да одат во училиште, а за останатите да има онлајн настава односно да учат од дома, предложи Комисијата за заразни болести на ...
сите 361 | | | веќе видена

Пропаѓањето на Еуростандард банката е огромен скандал и неуспех на македонската Влада, под директен ризик со пропаста на банката се 55 илјади граѓани кои ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јовески: Парите во „Рекет“ се дадени во готовина во два наврата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: