Ќерката на Хајди Клум конечно го запозна нејзиниот биолошки татко – Мажот кој ја остави бремената манекенка (ФОТО)

Биолошкиот татко на најстарото дете на моделот Хајди Клум, Лени, не беше дел од нејзиниот живот со години, но сето тоа се промени со нивната средба во Италија. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Врската помеѓу манекенката Хајди Клум и 16 години помладиот музичар Том Каулиц ја изненади јавноста во март оваа година. Парот го поминува секој слободен ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на некогашниот супермодел емотивно реагирала на средбата со биолошкиот татко, италијанскиот бизнисмен. Најстарата ќерка на Хајди Клум, Лени не ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од средбата со граѓаните имал впечаток дека се уште имаат дилеми и не им е доволно разјаснет Преспанскиот ...
сите 77 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 98 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 247 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 170 | | | веќе видена

Тренерот на Јувентус, тренерот Масимилијано Алгери дефинитивно го има еден од најдобрите стартови со тимот на Јувентус во неговата кариера. Ова се должи на тоа ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќерката на Хајди Клум конечно го запозна нејзиниот биолошки татко – Мажот кој ја остави бремената манекенка (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: