Исцрпени средствата за субвенции за велосипеди

6 копии

Повеќе пари за зеленило, расчистување на диви депонии и приклучување на систем за топлинска енергија ќе се обезбедат со најавениот ребаланс на буџетот за ...
| | веќе видена | слични
6 копии
5 копии

Останато

На првиот ден од неделата што завршува со референдум , министерот за надворешни работи Никола Димитров на прес конференција во Владата преку табли со напишани ...
сите 66 | | | веќе видена

Никој нема право да се коцка со идентитетот, традицијата, историјата и културата на Република Македонија. Никој нема право да се коцка и како влог да ги става ...
сите 173 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исцрпени средствата за субвенции за велосипеди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: