“Ќе ме има на сите портали” – Лила најсекси до сега

Фотографијата од глумицата Гвинет Пелтроу на која таа е во базен и пред неа стои чаша со мартини стана вирален хит на социјалните мрежи. Нејзиниот пријател ја објави на својот Инстаграм профил, американскиот новинар Дерек Блезберг, а дежурните Интернет тролови ја претворија фотографијата во урнебесно смешно меме. "Јас кога се претварам дека ги слушам своите пријатели, но всушност размислувам за пенис", напиша на нејзината фотографија еден корисник на Инстаграм, а неговото меме во краток рок стана хит на Интернет и успеа да дојде до глумицата. А, доколку судиме по нејзината реакција и Гвинет оваа шега добро ја прифати и се пошегува на своја сметка. "Нели тоа е проклетата вистина", напиша глумицата под фотографјата и ја покажа својата одлична смисла за хумор, но и перверзна страна.
| | веќе видена | слични

Најдобро е кога знаете да направите шега на своја сметка. Анти Карпинен се занимава со фотографија речиси 10 години и решил да се насмее на своја и на сметка на колегите фотографи со занимливо видео во кое ги објаснува 30-те типови на фотографи и како ќе ги препознаете според нивното позиционирање за фоткање. Дали се согласувате со неговите „портрети на фотографи“?
| | веќе видена | слични

Останато

Зошто сè уште постои дополнителен заменик министер во труд и социјала, ако веќе нема технички министер и која е улогата на заменичката, праша пратеничката од ...
сите 291 | | | веќе видена

Владата разгледува две опции надминување на кризата со пасошите - или фирмата „Веридос“ што е можно побрзо да ги испорача обрасците за пасоши или да се ...
сите 187 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 257 | | | веќе видена

Поранешниот претседател на собранието Трајко Велјановски и ексфункционерите Јанакиевски, Ристовски и Атанасовски седнаа во судница но не почекаа да слушнат што ...
сите 94 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 195 | | | веќе видена

Романец има меѓу загинатите во пукањето во германскиот град Ханау. Информацијата денеска ја потврди романскиот претседател Калус Јоханис. Се работи за 23 ...
сите 87 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Ќе ме има на сите портали” – Лила најсекси до сега

Од:
До кого (е-маил):
Порака: