Фотографија стара три години ја вметнуваат како да е дел од „За заедничка Македонија“


„Смрт за Шиптари“ е плакатот што го држат в раце млади момчиња, за кои се тврди дека последниве денови се дел од протестите против тиранската платформа во ...
| | веќе видена | слични

Лажните вести не го тресат само модерниот свет, и пред почеток на Втората светска војна беа популарни. Така фотографијата на малиот Џони од Америка стана ...
| | веќе видена | слични

Пред потпишувањето на извршните одредби чии последици резултираа со смртта на милиони невини луѓе и уништување на Западниот свет каков што беше до тогаш, Адолф ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Собранието Талат Џафери ја презакажа денешната седница и наместо во 11 часот, таа ќе почне во 15 часот. Во кабинетот на Џафери велат дека ...
сите 105 | | | веќе видена

Постојните механизми и законската регулатива треба да се надградат и треба да се прошират, да вклучат и други субјекти, кои што ќе го надополнат постојниот ...
сите 154 | | | веќе видена

Во Македонија ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне во западните делови ќе има услови за краткотраен дожд и ретки грмежи. Ќе дува слаб ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фотографија стара три години ја вметнуваат како да е дел од „За заедничка Македонија“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: