Ева Лонгорија – кралица на плажата во бел костим за капење

На актерката Ева Лонгорија животот целосно и се промени откако го роди синот Енрике Сантијаго. Тој стана центар на нејзиниот свет, а колку ужива во раните ...
| | веќе видена | слични

 Откако уживаше со семејството неколку дена во Барселона, Лонгорија го продолжи одморот во Марбеља, Шпанија. Ева Лонгорија решила периодов да се посвети на ...
| | веќе видена | слични

 Минатата година уживаше , а оваа година го прошетаа синчето низ Барселона. Ева Лонгорија не пропушта да ја посети Шпанија во лето, а оваа година со сопругот ...
| | веќе видена | слични

Откако минатата година го роди синчето Сантиаго, Ева Лонгорија ја започна борбата со вишок на килограми. За да се врати во топ форма, глумицата се „фрли“ на ...
| | веќе видена | слични

Актерката Мелани Грифит на социјалните мрежи во повеќе наврати покажа како вежба, а сега ги изненади фановите со нејзината витка става. Папараците ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 164 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 265 | | | веќе видена

Иранските власти денескa соопштија дека сите 23 членови на екипажот на запленетиот британски танкер „Стена Имперо“ се на безбедно и во добро здравје.Тоа за ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ева Лонгорија – кралица на плажата во бел костим за капење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: