Добитникот на лото-седумка од Кавадарци: Слушајте ја сопругата кога ви ги кажува нејзините среќни броеви

Секогаш слушајте ја вашата сопруга особено кога ви ги кажува нејзините среќни броеви за лото. Ова е поуката на добитникот на големата лото премија од ...
| | веќе видена | слични

Македонската водителка Марјана Станојковска со години може да ја гледаме на ТВ екраните. Таа важи за една од нашите најзгодни и ангажирани водителки и секоја ...
| | веќе видена | слични

Државната лотарија соопшти дека денес во просториите на Државна лотарија се запознале со дел од семејството на нивниот прв добитник на примија од играта Лото ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Убавата лото-водителка Марјана Станојковска си ги смени имиџот. Таа направи промена и долгата руса коса по која е со години препознатлива, сега ја скрати.
| | веќе видена | слични
3 копии

Пензионер од Кавадарци, со среќните броевите на сопругата, на семејството му донесе близу 500 000 евра Денес во просториите на Државна лотарија се запознавме ...
| | веќе видена | слични

Денес во просториите на Државна лотарија се запознавме со дел од семејството на нашиот прв добитник на примија од играта Лото 7. Почитувајќи ја неговата желба ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 455 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 215 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добитникот на лото-седумка од Кавадарци: Слушајте ја сопругата кога ви ги кажува нејзините среќни броеви

Од:
До кого (е-маил):
Порака: