Илиев на позајмица во словачки Серед


3 копии

Арсенал во меѓувреме ги објави имињата на играчите на кои менаџерот Унаи Емери ќе смета на пред-сезонската турнеја како подготовка за новата сезона . Меѓу нив ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативен голман Дени Илиев новата натпреварувачка сезона без сомнение ќе ја дочека со нов клуб. Илиев не е на списокот фудбалери на Арсенал ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Арсенал има минимален буџет за правење трансфери ова лето, па Унаи Емери ќе мора многу мудро да одработи доколку сака да донесе квалитетни фудбалери. Иако на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 402 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 254 | | | веќе видена

Општина Охрид нема испратено официјално барање до Владата во врска со изземање или отстапување на ингеренции во одредена сфера од работењето на локалната ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Илиев на позајмица во словачки Серед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: