Ајакс и Јувентус конечно се разбраа за Де Лихт, следуваат медицинските прегледи

По се изгледа ќе добиеме завршница на уште една трансфер приказна и тоа онаа за супер талентираниот Матијс Де Лихт кој ќе заврши во италијанскиот шампион ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Матијас Де Лихт повеќе нема да биде фудбалер на Ајакс и тоа го потврди директор на клубот од Амстердам, Марк Овермарс. Најбараниот млад играч во овој момент и ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на Мундо Депортиво, првиот човек на Барселона, Жозеп Мариа Бартомеу сакал да отпатува во Амстердам и да направи последен напор за ангажман на ...
| | веќе видена | слични

Јувентус денеска ќе го претстави Ремзи, а во текот на вечерта во Торино на лекарски прегледи ќе пристигне Де Лихт. Холанѓанецот ќе биде платен 70 милиони, а ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ајакс и Јувентус конечно се разбраа за Де Лихт, следуваат медицинските прегледи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: