Бред Пит за прв пат во улога на астронаут

2 копии

Иако драмата околу нејзината разделба со Бред Пит, одамна помина, Џоли продолжува да ја губи тежината. За време на посетата во Колумбија актерката успеа да го ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли повторно ги шокираше нејзините обожаватели. Изненадувањето што им го приреди беше крајно непријатно. Иако драмата околу нејзината разделба со ...
| | веќе видена | слични

Поминаа речиси три години откако актерката Анџелина Џоли поднесе барање за развод од актерот Бред Пит, а изгледа дека може ќе помине уште толку време додека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Холивудскиот пар, Бред Пит и Анџелина Џоли се во процес на развод речиси три години, па на актерот му дојде преку глава и решил да постави ултиматум. Како што ...
| | веќе видена | слични

Илјадници жители на Венецуела тргнаа кон Колумбија за да набават основни потреби за живот, зашто во земјата продавниците одмана се празни , а забранет е и ...
| | веќе видена | слични

Бред Пит и Анџелина Џоли веќе три години се разведуваат, а сега славниот актер и поставил ултиматум на поранешната сопруга. Холивудскиот актер има впечаток ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за телекомуникации на Иран, Мухамед Џавад Азари Џароми порача преку Твитер дека американскиот сајбер напад на ирански цели не бил успешен, пренесе ...
сите 190 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 72 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 206 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена

Бизнисменот Орце Камчев, кој лично ја примил судската покана да сведочи на денешното рочиште за „Тортура“ за апсењето на Љубе Бошкоски, не дојде. „Сведокот ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бред Пит за прв пат во улога на астронаут

Од:
До кого (е-маил):
Порака: