Белгиски монаси продаваат пиво на интернет


Приватните регистерски таблички на тајванскиот скутер ,,Кимко Агилити” , проценет на 1000 фунти достигна рекорден износ на аукцијата за 91 000. Скутерот , кој ...
| | веќе видена | слични
5 копии

На враќање од одмор вчера, кај грчкото место Афитос, штипјанец со своето возило се нашол пред семафор и паралелно со возило на грчката полиција чекал да му се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во 2016 година седнавме и се договoривме дека сме различни по многу основи, етничка припадност, верска припадност, професија, по многу други работи, ама имаме ...
сите 632 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 26 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 93 | | | веќе видена

Изминатите нeколку денови се намалува бројот на приеми споредено со тоа што беше пред десеттина дена кога имаше огромен број пациенти кои доаѓаа во болница и ...
сите 298 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски носител на листата кандидати за пратеници во ИЕ 2 на вечерашното гостување на изборната програма на ...
сите 334 | | | веќе видена

Во движење се ставени не само земјата и регионот, туку и меѓународни центри, бидејќи правдата е на наша страна и целата врева се крева поради тоа што ние ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Белгиски монаси продаваат пиво на интернет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: