Официјално: Евертон го комплетираше трансферот на Делф

3 копии

Останато

Обвинителката Вилма Рускоска потврди дека има судир на интереси адвокатот Стеван Павлески да ја застапува специјалната јавна обвинителка Катица Јанева додека е ...
сите 128 | | | веќе видена

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 296 | | | веќе видена

По вчерашната пресконференција на јавните обвинители Јовески и Рускоска на која беше објаснето дека во милионскиот скандал „Рекет“ Катица Јанева била приведена ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално: Евертон го комплетираше трансферот на Делф

Од:
До кого (е-маил):
Порака: