Санчез оди во Интер, а ќе го плаќаат „ѓаволите“?

Медиумите во Италија пренесуваат дека фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Алексис Санчез би можел да се врати на Апенинскиот полуостров. Чилеанецот одигра уште ...
| | веќе видена | слични

Чилеанскиот фудбалер Алексис Санчез стигна како големо засилување во Манчестер Јунајтед на почетокот на 2018. година од Арсенал. Алексис стана најплатениот ...
| | веќе видена | слични

Чилеанскиот напаѓач пристигна во Манчестер Јунатјед како големо засилување од Арсенал во 2018-та година, но на „Олд Трафорд“ не ги исполни очекувањата. Санчез ...
| | веќе видена | слични

Останато

Италијанскиот весник „Ла верита“ го објави обвинението покренато во 2018 година од страна на омилената обвинителка на Зоран Заев, Вилма Рускоска, кое експресно ...
сите 106 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски, универзитетски професор, татко на две деца и претседател на најголемата македонска партија ВМРО-ДПМНЕ за Магазин открива што ќе направи ...
сите 435 | | | веќе видена

Обвинителот Бурим Рустеми, кој беше дел од тимот на СЈО, денеска сведочеше во Кривичниот суд, на рочиштето за случајот “Рекет”. Тој на прашање на обвинителката ...
сите 236 | | | веќе видена

Хеликоптерот кој се сруши во предградие на Лос Анџелес, а во кој се наоѓаше кошаркарот Коби Брајант заедно со својата 13-годишна ќерка и уште седум лица, немал ...
сите 299 | | | веќе видена

НБА лигата одлучи да го одложи големото дерби меѓу Лос Анџелес Лејкерс и Лос Анџелес Клиперс кое требаше да се одигра во „Стејплс центарот“, откако беше ...
сите 135 | | | веќе видена

Преспанскиот договор е веќе завршена работа и неосновани и нереални се најавите за негова ревизија или поништување по предвремените парламентарни избори ...
сите 77 | | | веќе видена

Моментот кога Ѓорѓи Начевски во 59. минута му досуди чекори на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европското првенство во ракомет. Беше потребна забавена ...
сите 144 | | | веќе видена

72-годишниот бразилски писател Пауло Коељо и прерано трагично загинатата кошаркарска и НБА легенда Коби Брајант пишувале заедничка книга за деца, проект за кој ...
сите 27 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Санчез оди во Интер, а ќе го плаќаат „ѓаволите“?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: