Виножитото инспирација за нов моден тренд

Точно е дека со годините сечиј стил и вкус се менува, како и модните трендови кои постојано се менуваат. Денес, ние ќе се фокусираме исклучиво на чантите кои ...
| | веќе видена | слични

За момент, замислете како го носите својот омилен пролетен фустан, додека ветерот ве милува под пролетното Сонце. Зарем не е се поубаво во пролет? Е сега ...
| | веќе видена | слични

Можеби дизајнерите при создавањето не мислеле дека студените денови ќе бидат толку долги што ќе биде потребен дополнителни дел нежност. Но, во секој случај, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Потпретседателот изрази силна поддршка за Договорот од Преспа, кој кога ќе биде имплементиран ќе доведе до поголема сигурност и просперитет за целиот регион. ...
сите 279 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 50 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 32 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виножитото инспирација за нов моден тренд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: