СРАМОТА: Еве како службеничка во пошта разговара со клиентите…(ВИДЕО)

Речиси сите сме сретнале некоја службеничка која се однесува непристојно, ја мрзи да ја врши работата и згора на се им вика на клиентите. Жената на видеото ...
| | веќе видена | слични

Склопени салфетки се еден од најлесните начини за додавање на удар на паника на маса. На 12 фенси начини салфетките подолу се идеални за декорирање на масата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за „Курир“ претседателот на ПОДЕМ, Живко Јанкуловски вели дека договорот со Грција е навистина историски бидејќи со него Македонија и нејзиниот ...
сите 66 | | | веќе видена

Подобрување на бизнис регулативата и директен дијалог со приватниот сектор за надминување на предизвиците од даночните и кадрови политики врз ИКТ секторот во ...
сите 63 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СРАМОТА: Еве како службеничка во пошта разговара со клиентите…(ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: