Чичарито: Не ми е потребен хипнотизер за да се вратам во голгетерска форма

Напаѓачот на Баер Леверкузен, Хавиер Ернандез ја одби понудената помош за враќање во голгетерска форма од познатиот хипнотизер Џон МилтонПопуларниот Чичарито поминува низ долг голгетерски пост, тој повеќе од 100 дена нема постигнато гол.За надминување на проблемот му беше понудена помош дури и од познатиот хипнотизер, Џон Милтон.Тој успеа да му помогне на Андре Пјер Жињак, кој преку 860 минути не ...

⇐ DailyМКД ⇒